Sakal Üstü Lazer Epilasyon

0
22
Sakal Üstü Lazer Epilasyon

Sakal Üstü Lazer Epilasyon erkeklerin yaptırdığı ve özellikle son dönemde revaçta olan epilasyon yöntemidir.

Lazer epilasyon son derece popüler bir hale gelirken kadınlarla birlikte erkekler de lazer epilasyona yönelmiştir. Bu noktada sakal üstü lazer epilasyon işlemi erkeklerin sıkça başvurduğu işlemlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İstenmeyen tüyler yönünden sakal üstünde çıkan tüyler erkekleri son derece rahatsız eden konularda biridir. Bu noktada sakal çıkmaya başladıktan sonra elmacık kemiği üzerinde çıkan bu tüyler sakal görüntüsünü bozarken aynı zamanda bakımsız ve kötü bir görüntüye sebep olmaktadır. Bu kıllardan kurtulmak adına da birçok erkek oldukça pratik bir yöntem olan lazer epilasyona başvurmaktadır.

Lazer Epilasyon Sakal Üstü

Lazer epilasyon Sakal üstü için işlem öncesinde bu bölgede bulunan kılların kontrolü uzmanlar tarafından yapılır ve kıl türü, cilt tipi kontrol edildikten sonra epilasyon işleminin yapılıp yapılamayacağına karar verilir. Ardından bu bölge için uygun olan sakal üstü cihazı ile işlem gerçekleştirilir. Bu işlem için Türkiye de genel olarak diode lazer marka cihaz kullanılmaktadır. İşlem çok fazla acı veren bir işlem olmayıp oldukça pratik bir şekilde ortalama 5 dakikalık seanslar ile yapılmaktadır. Göz koruyucular takıldıktan sonra bölgeye krem uygulaması yapılarak atış işlemi gerçekleştirilir ve seans sona erer. Bu noktada ortalama olarak 5- 7 dakika bir süre işlem yapılır.

Sakal Üstü Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Sürer?

Vücudun her bölgesine yapılan işlemde seans süreleri farklılık taşımaktadır. Bunun yanı sıra seanslar kişiden kişiye bağlı olarak bile farklılık gösterebilmektedir. Bu noktada sakal üstü lazer epilasyon işleminin seans süreleri de elbette ki farklılık gösterebilmektedir. Bu noktada ortalama olarak 7 ile 10 seans işlem sürebilmektedir ve seans aralıkları 15 günde bir ya da 30 günde bir şeklinde ayarlanır. Bu noktada tüylerin kalınlığı, cilt tonu seansı belirleyen önemli faktörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sakal üstü epilasyon işleminin ücretine baktığımızda ise merkezden merkeze bir farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Ancak ortalama olarak seanslar 30 TL ile 80 TL arasında değişmekte olup bu noktada kullanılan cihaz, bakım işlemleri de fiyatta farklılığa sebep olan temel faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sakal Üstü Lazer Epilasyon Ankara

Ankara’da bulunan sakal üstü lazer epilasyon klinikleri oldukça yaygın bir şekilde Ankara’nın özellikle gelişmiş ilçe ve semtlerinde yer almaktadır. Bu konuda eğer bir talebiniz varsa sitemizden Ankara’da bu hizmeti veren firmaları bularak vücudunuzun daha temiz ve güzel görünmesini ağlayabilirsiniz. Şirket olarak temel amacımız siz değerli Erkek müşterilerimizin daha güzel ve çekici görünmesini saplamaktır. Kendine bakan, vücut temizliğini yapan, girdiği ortama ayak uyduran ve kendine değer veren erkekler sakal üstü lazer epilasyon Ankara’da bu hizmetten yararlanmalıdırlar.

buzlazerepilasyon.gen.tr iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here