Erkek Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon

0
2844
Erkek Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon 1

Erkek Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon hakkında ayrıntılı bilgiye bu makale ile ulaşabileceksiniz.

Lazer epilasyon uygulamalarını artık erkekler de istemekte özellikle erkek sırt bölgesi lazer epilasyon uygulamaları için güzellik merkezlerine müracat etmektedirler. Buz lazer yöntemi ile acıya karşı dayanıksız olan erkekler kıllarından kurtulmakta, birkaç seansta kesin sonuç almaktadır. Özellikle sırt bölgesinde kıllanma sorunu olan erkekler kıllarından nasıl kurtulacağını çok düşünmüştür. Eski yöntemlerin verdiği acıyı bilen beyler epilasyona yaklaşmamakta, daha az acılı veya acısız yöntemleri tercih etmektedir. Günümüz teknolojisinin son harikası buz epilasyon ile sırt kıllarından acısız kurtulmanın yolu bulunmuş, çok kısa sürelerde güzel sonuçlar alınmıştır.

erkek-sirt-bolgesi-lazer-epilasyon

Erkek sırt bölgesi lazer epilasyon kaç seans sürer?

Erkek sırt bölgesi lazer epilasyon uygulamaları 6-8 seans uygulanmakta, 6 hafta gibi kısa bir süre içinde rahatsız eden sırt kıllarından kurtulmak mümkün olmaktadır. Ağrısız ve acısız olması ile de özellikle erkeklerin tercih ettiği bir yöntemdir. Geniş buz başlığı sayesinde geniş sırt bölgesi çok kısa sürede temizlenmekte, cilt yüzeyine -3 e kadar varan soğuk uygulamanın yanında kıl köklerine ısı verilerek yakılmaktadır. Her tip cilde ve kıl tipine uygulanan buz lazer yöntemi, yanık riski olmayan çok hızlı ve konforlu bir yöntemdir.

Erkek sırt bölgesi lazer epilasyon fiyatları (Ücreti)

Erkek sırt bölgesi lazer epilasyon fiyatları ortalama 300 TL ve 500 TL arasındadır. Erkek sırt bel dahil bölgesi 500 TL iken Erkek sırt bölgesi lazer epilasyon fiyatları 350 TL’dir.

Dört mevsim uygulanan erkek sırt bölgesi lazer epilasyon, zamanı kısıtlı olan erkeklerin çok kısa sürede yaptırabileceği bir uygulamadır. 10-15 dakikada uygulanan seanslar fazla zaman almamakta, ağrı ve acı hissedilmemektedir. En derindeki kıl köklerinin bile kurtulamadığı buz lazer epilasyonla tüm sırt bölgesi kıllardan kurtulmakta, 6 hafta gibi kısa bir sürede yüz güldüren sonuçlar elde edilmektedir. Kadınların yanında erkeklerin de oldukça rağbet ettiği buz epilasyon yöntemi ile masaj hissi uyandıran konforlu bir lazer uygulaması yapılmaktadır. Diğer yöntemlerin yanında devrim niteliğinde olan buz lazer tüm Türkiye’de çok büyük ilgi görmektedir.

Erkek Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon Merkezleri sitemizde yer almaktadır. 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here