Lazer Epilasyon Fiyatları

0
1601
lazer-epilasyon-fiyatlari

Lazer Epilasyon Fiyatları artık her bütçeye uygun hale geldi. 20 yıla yakındır hayatımıza giren lazer epilasyon fiyatları ile herkesi cezbediyor.

Epilasyon, anlam olarak tüylerin tamamen ortadan kaldırılması anlamına gelmektedir. Lazer epilasyon da ışınlar yardımı ile köklerin yakılarak ortadan kaldırılması şeklinde yapılan işlemdir. Lazer ışınları dalga halinde yayılarak bildiğimiz ışıktan farklı bir etki bırakmaktadır. Tüy köklerine yöneltildiğinde sadece kıl köklerini hedef alarak tamamen ve sağlıklı şekilde ortadan kaldırılması işlemi sağlanır. Bilgi ve uzmanlık isteyen uygulamada fiyatlar da seans başına olmaktadır. Lazer epilasyon fiyatları uzmanlık gerektirdiği için bölgesel olarak değişiklik gösterse de artık bütçelere uygun hale geldiği söylenebilir. Ancak diğer uygulamalara harcanan maliyetler düşünüldüğünde lazer epilasyon tercih edilmelidir. Kıl diplerini etkisi altına alan uygulama kıl köklerini zayıflatarak birkaç seans sonrasında da pürüzsüz bir temizlik sağlar.

On iki yaş itibariyle herkese uygulanabilir olsa da hormonların etkisi göz önünde bulundurulmalıdır. Bu dönemde tekrar çıkabilme riski bulunmaktadır. Tekrar tekrar uygulama yaptırmamak için belirli bir dönemin atlatılması gerekmektedir. Lazer epilasyon fiyatları da düşünüldüğünde tekrar bir uygulama yaptırmanın bütçenize de dokunmaması için beklemenin en iyisi olduğu görülmektedir. Vücutta bulunan tüyler belirli zaman aralıklarında çıkmaktadır. Bu nedenle tüm tüylerin jilet yardımı ile gözeneklerinin açılması sağlanır. Belirli aralıklarla çıkan tüylere yönelik uygulamalar birkaç seansta yapılmaktadır. Vücuda hiçbir zararı bulunmayan uygulama, bebek cildi pürüzsüzlüğünü sizlere sunmaktadır. Seanslar süreleri bölgelere göre de değişmektedir. Bacak ve sırt gibi geniş bölgeye sahip alanlar bir ile bir buçuk saat arasında değişirken bıyık, çene yüz gibi küçük alanlar üç dakika ile on beş dakika arasında değişmektedir.

Günümüzde bayan ya da erkek fark etmeksizin herkes lazer epilasyon yaptırmaktadır. Daha temiz bir yaşam için geliştirilen uygulamanın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Tüylerden tamamen kurtulmanın maliyeti 15 TL’den başlayıp 700 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Lazer epilasyon fiyatları seans başına ücretlendirilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok lazer epilasyon aleti çıkmıştır. En son nokta buz lazer uygulamalarıdır. Bu uygulamada tüylerin yanması değil neredeyse dondurulması işlemi uygulanmaktadır. Makinenin ağzından verilen soğuk hava eksi üç derecelere ulaştırılarak kişinin hem tüylerden kurtulması hem de acı hissi yaşamaması sağlanmaktadır. Kendinizi uzman ellere bırakarak daha temiz sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Bikini bölgesi lazer epilasyon fiyatları

Bikini bölgesi lazer epilayon fiyatları minumum 75 TL’den başlamaktadır. Bikini bölgesi hassas olduğu için alanında uzman kişiler tarafından yapılması tercih edilmelidir. Bikini bölgesi lazer epilasyonu kesinlikle acıtmaz. Bikini bölgesi veya Genital Bölge lazer epilasyonu toplam 6 seans sürmektedir. Bu seanstan aşağıda gitmek yeterli sonuç almanıza mani olabilir.  Bikini bölgesi lazer epilasyon ortalama 15 dakika sürüyor.

Sadece özel kliniklerde veya merkezlerde değil hastanede de lazer epilasyon yapılmaktadır. Hastanede lazer epilasyon fiyatları hakkında ilgili hastane aranarak fiyat öğrenilebilir.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here