Erkekler Hangi Bölgelerine Lazer Epilasyon Yaptırır

0
1895
Erkekler Hangi Bölgelerine Lazer Epilasyon Yaptırır

Erkekler Hangi Bölgelerine Lazer Epilasyon Yaptırır

Ergenlikle beraber ortaya çıkan tüylenmeler birçok kişiyi rahatsız etmeye başlamıştır. Bebek dokusundan kıllı yüzeylere sahip olmak çoğu erkeğin istemediği bir görüntüdür. Bu nedenle erkekler birçok bölgede lazer epilasyon yaptırmaya başlamışlardır.

Her vücut tipine uygulanabilen lazer epilasyon uygulamalarının kullanıldığı bölgeler nerelerdir? Erkekler hangi bölgelerine epilasyon yaptırır gibi sorularla düzenlenen anketler mevcuttur. Bu anketlerde yer alan cevapları sizlerle paylaşalım istedik. Yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerin en çok sırt, elmacık kemiği, boyun ve ense bölgelerinde epilasyon yaptırdıkları ortaya çıkmıştır. Elmacık kemiğine doğru uzanan sakal saç karışımı kalın ve sert yapıda olan kılların yok edilmesini isteyen çoğu erkek tıraş olurken ağda yaptırmaktadır.

Yapılan ağdalar ve farklı uygulamalardan yeterli performansı alamayan erkekler lazer epilasyon uygulaması yaptırarak kıllardan sonsuza denk kurtulabilirler. Gözle görülür incelmeler bir ay içerisinde gerçekleşmektedir. Erkekler hakkında merak edilenler arasında erkekler hangi bölgelerine epilasyon yaptırır sorusu da eklenerek erkeklerin özel yaşamı incelenmektedir. Lazer uygulaması ile çok az bir yanma hissi oluşabilir. Bu uygulamada oluşabilecek yanma diğer yöntemlere nazaran çok az sevidedir. Sırt bölgesine uygulanan epilasyon ile tüyler tamamen yok olmamakla beraber gözle gözükür şekilde azalma göstermiştir. Genellikle spor yapanların tercih ettiği lazer epilasyon yaklaşık altı seans sürmektedir. Fazla vakit harcamayacağınız uygulamalarda aynı zamanda vakitten de tasarruf edebilirsiniz.

On dört on beş yaşlarından itibaren uygulama kolaylığı sunulan lazer epilasyonlarda ergenlik dönemi olması nedeni ile seanslar altıdan daha fazla sayılara ulaşmaktadır. Hormonların belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra yapılması işlemlerin tekrarlanmasını önleyecektir. Erkekler hangi bölgelerine epilasyon yaptırır diye sorulara cevap olabilecek başka bir yanıt daha boyun ve ense bölgesi yer almaktadır. Erkeklerin saçları ve tüyleri çok daha çabuk uzaması sebebiyle epilasyon yaptırmaktadırlar. Sürekli erkek bakım kuaförlerine gidip tıraş olmaktan sıkılan beyler ense ve boyundaki kıllarını birkaç seansta halledebilirler. Oldukça hassas bölgeler olan ense ve boyuna buz lazer tekniği uygulanarak acı ve yanma hissi en aza indirilmektedir. Gelişen teknoloji ile eksi 3 dereceye kadar soğutma yapılarak deride tahriş olma ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır.

Uygun ücretlerle çalışan Erkek Lazer Epilasyon Merkezleri hakkında bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here