Buz Lazer Epilasyon Aleti

0
23
Buz Lazer Epilasyon Aleti

Buz Lazer Epilasyon Aleti,Cihazı fiyatı,fiyatları ve Buz Lazer Cihazları ile Yeni nesil teknolojisi ve soğutma etkisi sayesinde tamamen acısız bir işlem sağlamaktadır.

Lazer epilasyon 1990’lı yıllardan bu yana güzellik rutinimiz olarak karşımıza çıkmaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmamızı sağlarken bunun yanı sıra rahat bir hayatı da beraberinde sunmaktadır. Ancak bu noktada teknik olarak çözülemeyen sorunlar, zaman içinde tekrardan çıkan tüyler ve acı eşiği düşük olanlar için katlanılmaz bir acıyı beraberinde getiren bu uygulama ne yazık ki bazı noktalarda eksi not almaktadır. Bununla birlikte normal epilasyonlar yaz aylarında leke oluşturabileceği için yapılmamaktadır. Ancak yeni döneme damgasını vuran buz lazer epilasyon aleti sayesinde tüm sorunlar ortadan kalmaktadır. Adeta epilasyon sistemlerinde çığır açan bu teknoloji sayesinde oldukça konforlu bir lazer epilasyon şansı yakalanmış oluyor.

Buz Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Buz lazer epilasyon aleti fiyatları ile her klinik için uygun çözümler sunulmaktadır. Aynı zamanda ten rengi noktasında da büyük kolaylık sağlamaktadır. normal lazer işlemlerinde kişiye etki edebilmesi ve tüylerin giderilmesi için ten rengi oldukça önemli bir konu idi. Bu noktada birçok kişi esmer bir tene sahip olduğu için ışınlar kıl köklerini göremediği için etki etmiyordu. Ancak bu yeni sistem sayesinde ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun bu noktada işlemi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Normal lazer işlemlerinde birçok sorun karşımıza çıkmakta idi. Bu noktada her cilt tipine uygulama işlemi gerçekleştirilemiyor, tüyleri tanımama gibi sorunlar yaşanıyor, acı eşiği olanlar için konforsuz bir işlem olup bunun yanı sıra yaz aylarında lekelenme yapabileceği için uygulama gerçekleştirilemiyordu. Bu noktada buz lazer epilasyon aleti birçok konforu sağlamaktadır. Ayrıca buz teknolojili lazer epilasyon pürüzsüz bir görüntü sunmaktadır. Bunun yanı sıra daha çabuk ve etkili sonuçlar vermektedir. Diğer işlemlerde acı yaşanırken buz lazerde bu acı hissedilmez ve konforlu bir seans geçirebilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon Aleti Yaz Aylarında Kullanılabilir mi?

Normal lazer epilasyon işlemlerinde ciltte lekelenme ve kararma yaşandığı için yaz aylarında lazer işlemi önerilmemektedir. Ancak buz lazer epilasyon aletinde böyle bir kısıtlama bulunmaz. 4 mevsim rahatlıkla lazer işlemi yaptırabilirsiniz.

Buz Lazer epilasyon cihazları/aletleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here